Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Hakkımızda

İnşaat firmalarının iş, işçi güvenliği, hız ve verimlilik artışı gibi ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran şirketimiz, her geçen gün tesis, makine parkı, nitelikli personel sayısını yenileyerek ve artırarak konusunda Türkiye de önde gelen firma konumuna geçerken Türkiye’nin ileri gelen firmaları ile rekabet etme başarısını kaliteden ödün vermeme prensibi ile yakalamıştır.

Misyonumuz
Türk İnşaat sektöründe Hizmet ve Fiyat politikamız, iş güvenliği, işçi sağlığı, zamandan ve maliyetten tasarruf imkanlarını bir arada sunan inşaat cephe asansörlerinde Türkiye markası olmayı hedeflemektedir. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetine, emniyetine ve sağlığına önem verir.

Vizyonumuz
Elektrikli Asma İskele, Dış Cephe Hareketli Platformu, Tam Güvenlikli İskele, Malzeme kaldırma ve iletme ile Personel erişimi ve emniyeti ekipmanları alanında Türkiye pazarının en büyük tedarikçisi olmak.

KİRALAMA
Müşterilerimiz projelerinin ihtiyacı doğrultusunda dış cephe temizlik sistemi dışında kalan yük ve personel asansörlerimizi, hareketli cephe platformlarımızı ve asma iskelelerimizi kısa veya uzun dönemde kiralayabilirler.

+15

Yıllık Sektör Tecrübesi

+4750

Bitirilmiş Proje

+20000

Çalışma Saati

Hakkimizda
iletişim

Soru ve Sorunlarınız için bizimle iletişime geçin size çözüm sunalım