Hizmetlerimiz

Asma İskele Kiralama

Firmamız zamanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Gebze Cam Cephe Temizlik

Kiralık Asma İskele

Proje bazlı asma iskele ihtiyaçlarınızda oluşan maliyetleri aşağıya çekebilirsiniz.

Gebze Cam Cephe Temizlik

İple Erişim Hizmetleri

İnşaat sektörünün olmazsa olmazlarıdan olan iple erişim güvenli ve hızlı çalışma imkânı ile iş veriminde artış sağlar.

Gebze Cam Cephe Temizlik

Cam Cephe Temizleme

Cam Cephe güvenilir önlemler alınarak farklı temizleme sistemleri ile hizmetinize sunulmaktadır.

Gebze Cam Cephe Temizlik

Projelendirme

Farklı mimari yapıların gerektirdiği uygun özellikteki cephe temizlik sistemlerinin ve ya tadilat işlerinizin alternatif çözümlerin dizaynı teklif oluşturulması ve projelendirilmesi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Asma İskele Kiralama


İnşaat alanında kullanılmak üzere tasarlanmış olan dış cephe iskele modelleri, çalışanların erişimini ve güvenliğini sağlamak için sağlam yapılar olmak zorundadır. Asma iskele kiralama hizmetimizle, denge ve sağlamlık kontrollerini yaparak kurulumu gerçekleştirir, inşaat sahasının güvenli bir çalışma alanı olmasına özen gösteririz. İş sağlığı ve güvenliği açısından oldukça önemli olan dış cephe iskeleleri, yapının enine ve boyutuna göre ayarlanarak kurulumu yapılan iskele modelleridir.

 

Dış Cephe Asma İskele Çeşitleri


Kullanıldığı alan ve uygulama gereği profesyonel bir şekilde kurulması gereken dış cephe iskele çeşitleri, yapının dış ortamına göre sağlamlık ve güvenlik ilkeleri yerine getirilerek hazırlanmalıdır. Birçok alanda kullanımı oldukça kritik olan iskeleler, denge ve sağlamlık açısından test edildikten sonra çalışanlara teslim edilir. Özellikle Asma iskele kurulumunda kullanılmakta olan asansörlü yapılar, sağlam hat ve acil halat kitleriyle kurulmalı, acil fren yapma özelliğine de sahip olmalıdır.


Otomatik ve manuel modeller olarak ikiye ayrılan asma iskele çeşitleri, dış cephede erişimin kolay olmasını ve taşıcı haznesinin düzenli olarak kontrol edilmesi gereken araçlardır. Bu nedenle firmamız asma iskele kiralama hizmetinden önce periyodik olarak bakımlarını yaparak kullanım için tarafınıza bırakacaktır.

Asma İskele Nasıl Seçilmelidir?


Asma iskele kiralama hizmetinde mutlaka profesyonel bir yardım alınmalı aynı zamanda iskele kiralama firmasının kurumsal kimliğine de bu bağlamda önem verilmelidir. Her yapı ve bina için farklı bir asma iskele kullanılarak, yapının metre ve enlem değerleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin 1 ile 1,5 metre arasında olan duvar mesafesi ve yükseklik mesafesiyle 2,5 metre olan bir yapı mesafesi aynı değerler baz alınarak asma iskele kurulumu yapılmayacak şekildedir. Bunun için teknik ekibimiz öncelikle çalışma yapılacak sahasın ölçümlerini alarak, size uygun bir şekilde asma iskele kiralama hizmeti vermeye özen gösterecektir.

 

Asma İskele Kurulumu Nasıl Yapılır?


Asma iskele kurulumu öncelikle kılavuzuyla birlikte ekip arkadaşlarımıza verilerek, adresinize yönlendirilir. İskele kurulumu yapılacak olan yapının çatısına konsol ve halat monte edilecektir. Daha sonra taşıyıcı sepetin duvar, yer ve yapının çıkıntılarına göre ayarlamaları yapılır, son olarak denge, hız ve ağırlık ölçümleri kontrol edilerek çalışanlarınıza teslim edilir. Asma iskele kiralama hizmetimizde, teknik ekibimiz ve saha araştırma ekibimizle birlikte bütün dış cephe kontrollerini yaparak kurulumu gerçekleştirir daha sonra işlem bitiminde iskelenin demonte işlemini yaparak size yük olmayacak profesyonel bir hizmet vermeye çalışırız.

 

Asma İskele Seti


Asma iskele kurulumunda önemli olan materyallerden birkaçı, öncellikle kullanılmakta olan çelik halatın bakım ve kalitesidir. Kalitesiz bir halat kullanmak işin tehlikeli bir boyuta taşınmasına neden olacaktır. Bu nedenle hem kalite standartlarına uygun hem de sağlamlık açısından son derece dayanıklı malzemeler kullanılması işçilerinizin ve sizin tehlikesiz bir şekilde çalışmanızı sağlayacaktır. Asma iskele seti, takım halinde konsol seti, denge ağırlık seti, emniyet frenleri ve emniyet halatı olarak kurulumu yapılmalıdır.

 

Profesyonel Asma İskele Kiralama Hizmeti


Asma iskele kiralama hizmetinde %100 profesyonel ve güvenilir bir ekibe ihtiyacınız varsa, bizimle iletişim kurarak kaliteli çalışmanın ne kadar önemli olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Uzman iskele ekibimizle, her zaman yanınızda olmaya özen gösterir, bizimle iletişim kurduğunuz anda iskele kontrol ve bakımı için adresinize gelerek sizlere yardımcı olmaya devam ederiz.


7/24 İskele Kiralama Hizmetimiz


Günün her saati ve haftanın her günü hizmet vermekte olan firmamız, 7/24 iletişim kurabileceğiniz profesyonel bir iskele desteği sağlayacaktır. İskele bakımı, montajı ve kurulumu için bizimle iletişim kurun biz size güvenli bir iskele kurulumu sağlayalım.

 

Keskin Asma İskele olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun dış cephe erişim sistemini sizin için belirleyip veyahut isteğinize yönelik kiralama hizmetini sunmaktayız. Çok amaçlı en kaliteli sistemlerimizle profesyonel hizmet veriyoruz. Sizde Keskin Asma İskele’den erişim sistemi kiralamak isterseniz iletişim bölümünden bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

 

Dış Cephe Erişim Sistemleri: Asma İskele Kiralama

Dış cephelerde en çok tercih edilen ve kullanımı son derece rahat olan elektrikli asma iskele aranan bir dış cephe erişim sistemidir. Manuel iskelelerin kullanımının nerede ise mümkün olmadığı durumlarda ki gemi ve köprü imalatlarını bunlara örnek olarak saymak mümkün en çok kullanılan elektrikli asma iskele, kullanım rahatlığı dışında güvenilir bir taşımada sağlar. Platformlarının 1 ila 6 metre arası olması, halatları hatta ikinci halatları sayesinde hem daha fazla yükü taşır hem de devrilme ya da kopma tedirginliğine neden olmaz.

 

İskele Kiralama Yöntemi Kar Etmeyi Sağlar

Sepetinin ayarlanabilme özelliği olması da ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır, cephe kaplama, dış cephe cam temizleme ve dış cephe boya işlemlerinde kullanılmaktadır. Asma iskele kiralama yöntemi ile paranızı bedeli fazla olan bir araca yatırmak yerine orta ve uzun vadeli bir yatırım için kullanma avantajı sağlar. İş yerinde maliyet açısından kar etmeye olanak sağlayan kiralama yöntemi ayrıca depolama masrafı, güvenlik gibi pek çok alanda kar etmeye yardımcıdır. Ülkemizde son yıllarda iş ve işçi güvenliği konusu büyük önem kazandı, devletin bu yönde ki yaptırımlarının dışında bilinçlenen işçi ve işveren de hem iş güvenliği hem de işçi sağlığı için son derece titizlik göstermekte.

 

Dünya Ve Avrupa Standartlarına Uyan İskeleler Tercih Edilmekte

Bu noktada devreye giren sektörlerin başında asma iskele sektörü gelmekte. Özellikle inşaatlarda kullanılan asma iskele kiralama işlemlerinde firmanın incelediği ilk detay iskelenin ne kadar güvenli olduğudur. Yüksekte çalışanlar için riskleri en aza indirme amacı ile sektörlerde son dönemlerde dünya ve Avrupa standartlarına uyan iskeleler tercih edilmektedir, güvenli iskele ayrıca işçinin rahat hareket kabiliyetini destekler, güvenli dış cephe çalışma ortamı sağlar bu sayede hızlı iş süreci ilerletilir.

 

İskelenin Maliyeti, Güvenliği Ve Pratik Kullanımı İncelenmeli

İskele seçimi yapmadan önce asma iskele kiralama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken konu iskelenin maliyeti, güvenli oluşu, pratik kullanımı gibi ayrıntılar dikkate alınmalıdır. Dış cephelerde kullanılan asa iskele platform, kaldırma mekanizması ve halatları çatıya sabitleyen askı ayaklarından oluşur, elektrik motoru ile çalışır,  halat üzerinde dış cepheye paralel çalışır bu sayede düşme, devrilme ya da kopma olasılığı ortadan kalkar.

 

Asma İskele EN 1808’e Uymalı Ve CE Uygunluk Belgesi Olmalı

Çok kolay kurulan asma iskele kiralama işlemleri sayesinde iş gücünden tasarruf edilir, bölünen platformlara sahiptir platformların büyüklüğü dış cephe ölçüsüne göre 1 ila 6 metre arasında değişir. 7 metre kaldırma hızına sahip olan sistem olası elektrik kesintisinde manuel olarak indirilebilir, ayrıca emniyeti sağlamak için ikinci halat sistemi de mevcuttur. Avrupa kalite standartlarından olan EN 1808’e uyan ve CE uygunluk belgesine sahip asma iskele tüm dış cephe işlerinde çok rahat ve çok kolay kullanılır ve son derece güvenlidir.

 

Kiralık İskeleler Her Zaman Daha Güvenlidir

Her biri farklı özelliklere sahip olan asma iskeleler pratik kullanımı ile birlikte güvenli olması sayesinde de tüm sektörler tarafından tercih edilir, asma iskele kiralama sektörü bu nedenle son dönemlerde ciddi bir trend yakalamış haldedir. Ekonomik anlamda ayrıca sermaye ayırarak iskele kurmak yerine sektör aktörleri kiralık iskele kullanımına ağırlık vermektedir. Özellikle inşaat sektöründe kullanılan asma iskele kiralama işlemlerinde güvenlik açısından en büyük sorumluluk iskeleyi kiralayan ve kurulumunu gerçekleştiren firmaya aittir. Bu nedenle kiralık iskeleler her zaman daha güvenlidir.

 

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi beğendiniz mi? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

İsim(Gerekli)