Hizmetlerimiz

Asma İskele Kiralama

Firmamız zamanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İple Erişim

Kiralık Asma İskele

Proje bazlı asma iskele ihtiyaçlarınızda oluşan maliyetleri aşağıya çekebilirsiniz.

İple Erişim

İple Erişim Hizmetleri

İnşaat sektörünün olmazsa olmazlarıdan olan iple erişim güvenli ve hızlı çalışma imkânı ile iş veriminde artış sağlar.

İple Erişim

Cam Cephe Temizleme

Cam Cephe güvenilir önlemler alınarak farklı temizleme sistemleri ile hizmetinize sunulmaktadır.

İple Erişim

Projelendirme

Farklı mimari yapıların gerektirdiği uygun özellikteki cephe temizlik sistemlerinin ve ya tadilat işlerinizin alternatif çözümlerin dizaynı teklif oluşturulması ve projelendirilmesi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

iple Erişim

İstanbul Dağcı Şirketi İstanbul Parlax Temizlik

“İstanbul Endüstriyel İple Erişim Dağcı Şirketi Bina Dış Cephe Cam Temizliği Gökdelenlerde Cephe Silme Vinçle İple Sepetle İskele İle Cephe Temizliği Kurumsal ”

İstanbul Temizlik Şirketi Olarak sizlere uzun yıllardır temizlik hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da Anadolu Yakası Temizlik ve Avrupa Yakası Temizlik, Bölgelerinde Parlax Temizlik olarak hizmete başladığımız, profesyonel eğitimli ve sertifikalı kadromuzla İstanbul temizlik ve hizmet konusunda 7/24 yanınızdayız.

İstanbul temizlik firması profesyonel kadrosuyla kesintisiz ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmete durmaksızın devam etmekteyiz , verdiğimiz temizlik hizmet noktalarını ve kurumsal işletmeleri sitemizden  referanslar kısmından inceleyebilir ve hatta müşterilerimizi bizzat arayarak  memnuniyetlerinizi  alabilirsiniz referanslarımız , hijyen koşullarına uygun, İstanbul’un en kaliteli temizlik firması olma yolunda ilerliyoruz

İstanbul Cam Temizliği

Cam temizliği kolay gibi görünse de profesyonel bir ekip işi gerektirir. Kullanılacak malzemeler yerin yapısına göre belirlenir. Cam temizliği işi yapılmadan önce ortam kontrol edilip teknolojik makineler için gerekli düzenleme yapılır. Uygun ortam oluşturulduğunda cam temizleme işlemi yapılır. Bilindiği üzere dikkat gerektiren bir iştir ve tüm teçhizatların kullanılması önemlidir. Ayrıca kullanılan malzemelerin kaliteli, iz bırakmayan özellikte olmasına dikkat edilmelidir.

İstanbul temizlik şirketi cam temizliği işinde profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir.

İstanbul Dış Cephe Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketidış cephe temizliği için gerek ip gerekse vinç ile yani binanın ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak gerekli ekipmanları temin ederek işe başlamaktadır. Tam teşekküllü elemanlarla, korumalı kıyafetler ve ilgili temizlik malzemeleri ile birlikte dış cephe cam temizliği yapılmaktadır.

 • Dış cephe cam temizliğiyaptırmak için araştırdığınız firmalarda seçim yaparken gerekli ekipmanların kullanılacağından emin olmalısınız.
 • Binanızın dış cephesi kaplama ya da cam ne olursa olsun her türlü gökdelen, plaza, cam ve dış yüzeylerin temizliği vinç veya asansör ile yapılmaktadır.
 • İstanbul dış cephe temizliğiolarak sizlere en temiz, en uygun ve en kaliteli hizmeti profesyonel olarak sunmaktayız.
 • İş merkezleri, rezidans, otel, plaza, villa gibi tüm binaların iç ve dış cephe cam temizliğiiçin deneyimli elemanlarımızla birlikte her zaman hizmetinizdeyiz.

Hastane Temizliği

Hastaneler hastalarımızın, sağlıklı bir ortamda tedavi olmaları için sürekli temiz olması gereken yerlerdir. Bu sebeple hastane temizliği profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.Hastanelerde bir çok alan bulunmaktadır. Her alan için ayrı temizlik ürünleri ve ayrı malzemeler kullanılmalıdır. Temizlik işi yapan kişilerin kendileri içinde özel kıyafetleri ve malzemeleri olmalıdır. Daha çok hijyen sağlamak için bunlara dikkat etmek gerekir. İstanbul temizlik şirketi hastalarımızın sağlıklı ve daha temiz bir ortamda tedavi olmaları için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Hastane temizliği yapılırken elemanlarımız öncelikle iş kıyafetlerini titizlikle giyinirler. Temizlenecek yerin durumuna göre iş kıyafetleri bone, eldiven, yüz maskesi gibi malzemeler kullanılır.

İnşaat Sonrası Temizlik

Gelişen dünyamızla birlikte yaşam alanlarımız da değişmektedir. Köylerden şehir merkezlerine doğru göçler her geçen gün devam etmektedir. Bu sebeple barınmak ve hizmet amaçlı binaların, apartmanların yapılması zorunlu hale gelmiştir. İnşaat sektörünün gelişmesi ve faaliyetlerinin hızla artmasıyla birlikte mülk sahiplerine ev veya iş yerlerini en kısa sürede teslim etmek daha önemli hale gelmiştir. İnşaatların sahiplerine temiz olarak devretmek adına yeni bir iş kolu ortaya çıkmıştır. Bu iş kolu inşaat sonrası temizlik olarak adlandırılmaktadır. Beraberinde bu işin gelişmesi için uzman ekipler bir araya getirildi. İstanbul temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizliktadilat sonrası temizlik gibi işleriniz için hizmetimizi sunmaktayız.İstanbul temizlik şirketimiz müşteri memnuniyetine önem veren hizmet politikasını benimsemiştir. İnşaat sonrası temizlik için öncelikle temizlik yapılacak olan inşaatın incelemesi yapılır.

İş Yeri Temizliği

Günümüzün neredeyse en çoğunu iş yerimizde geçirmekteyiz. Verimli çalışmak ve sağlık için iş yeri temizliği önemli bir hale gelmiştir. İstanbul temizlik şirketi olarak bu konuda da profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.İş yerimizin temizliği yapılırken tüm masa ve sandalyeler silinir, tozu alınır, çöp poşetleri değiştirilir. İş yerinizin ya da ofisinizin yapısına göre camlar silinir, haftada bir detaylı genel temizlik yapılır. Ayrıca önemli olan kullanılan malzemelerin günlük temizliğe uygun ve ürünlerin hijyenik olmasına özen gösterilmektedir.

Ofis Temizliği

Ofis temizliği denilince aklımıza ilk olarak düzenli, toplu, temiz bir ortam gelir. Gün içerisinde sağlığımızı tehdit eden birçok unsur ile karşılaşmaktayız. Bulunduğumuz ortam, soluduğumuz hava bunlardan bazılarıdır. Bu durumdan en az etkilenmek için özellikle çalıştığımız ofisin ya da iş yerinin temiz olmasına özen göstermeliyiz. Ofis temizleme işi için İstanbul temizlik şirketi 1.sınıf kaliteli elemanları ile hizmet sunmaktadır.

Okul Temizliği

Okul temizliği profesyonel anlamda hijyenik malzemelerle birlikte yapılır. İstanbul temizlik şirketi olarak elemanlarımız okul temizliği konusunda da gayet başarılı ve titizlikle işini yapan kişilerdir. Çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin sağlığı için hassasiyet gösterilmelidir. Okul kapıları, sıralar, masalar, okul içerisinde kullanılan odalar, titizlikle temizlenmelidir. Ayrıca okul bahçesi teneffüslerde temizlenmeli, çocuklarımızın rahatça nefes alabilecekleri ortam haline getirilmelidir. Okul temizliği için yapılması en uygun olan, bu işi profesyonel ekibe yaptırmaktır. Kendini bu konuda geliştirmiş, elinde her türlü imkanı olan İstanbul temizlik şirketi okul temizliği için yanınızdadır.

Otel Temizliği

İstanbul temizlik şirketi otel temizliğinde görev alan personelleri diğer tüm alanlarda olduğu gibi alanına uygun seçmektedir. Otel temizliği konusunda deneyimli alanında uzman elemanlarla bu işi yapmaktadır. Otel içerisinde başlıca vermiş olduğumuz hizmetleri özetlemek gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Öncelikle genel yani ortak alanların temizliği
 • Havuz, bahçe, müşteri otoparkı düzeni ve kullanım rahatlığı
 • Yatak odalarının temizliği
 • Çamaşırhane düzeni ve temizliği
 • Yemekhane, restoran, büfe gibi yerlerin temizliği olarak belirtebiliriz.

Restoran Temizliği

İşinde uzman kadromuzla birlikte günlük, haftalık ya da aylık periyotlarla restoran temizliği de tarafımızca yapılmaktadır. Bilindiği gibi müşteriler mekan seçerken temizliğe, düzene, ortamın konforlu ve hijyenik olmasına özen gösterirler. Güler yüzlü personel kadar ortamın temizliği de önemlidir. Temiz masa örtüleri, ışıldayan servis takımları, hijyenik mutfak ve lavabolar, parlak olan zeminler dikkat çekici unsurlardır. İstanbul temizlik şirketi restoran temizliği yanında kafe temizlik hizmeti de vermektedir.

İstanbul temizlik şirketi 7/24 günlük, haftalık, aylık ihtiyacınız doğrultusunda restoran temizliği için hizmetinizdedir.

Villa Temizliği

İstanbul temizlik şirketi villa temizliği konusunda sizlere kaliteli ve özenli bir şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Villa temizliği, uzman temizlik elemanlarımızla birlikte gerekli özen gösterilerek yapılmaktadır. Temizlik sırasında gereken titizlik, eşyalarınızın zarar görmemesi için elemanlarımız işini ustalıkla yapmaktadır. 

İple Erişim Dağcılık Sistemi İle Yaptığımız Teknik İşler;

 • Dış Cephe Slikon Çekme
 • Kompozit Değiştirme
 • Tabela Takma, Tabela Değiştirme
 • Bayrak Asma
 • Su Olukları Takma
 • Bina Çatı İşleri
 • Dış Cephe Boyama İşleri
 • Dış Cephe Tadilat İşleri
 • Dış Cephe Temizliği
 • Dış Cephe Cam Değiştirme
 • Dış Cephe Cam Filmi Değiştirme

Verdiğimiz tüm hizmetlerin hepsi en uygun fiyat garantisiyle, en  kaliteli şekilde Parlax Temizlik olarak yapıyoruz. Müşteri esaslı çalışmalarımız İstanbul İçerisi tüm bölgede devam etmektedir. Gebze Temizlik Şirketi olarak hemen bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul Profesyonel Temizlik Şirketi

Temizlik İşleriniz İçin Hemen Arayın

+90 532 672 81 14

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizi beğendiniz mi? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

İsim(Gerekli)